Sık Sorulan Sorular
Cevaplar Yeni Sorular Merak Edilenler

Aksi belirtilen ürünler dışında tabak ve benzeri ürünlerin bulaşık makinasına ile yıkanması ürüne bir zarar vermeyecektir. Gönül rahatlığı ile bulaşık makinesi kullanabilirsiniz.

Evet, taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Kaila Home Collection olarak ödeme süreçlerimizde İYZİCO ile çalışıyoruz. Hangi banka kartına sahip olursanız olun bankanızın İYZİCO’ya sağladığı taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo firması ile anlaşmamız mevcut.

Alışverişinizi tamamladıktan sonra internet sitemizden siparişlerim kısmından veya  e-posta yolu ile tarafınıza gönderilecek olan kargo takip numaranız ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

 

Alışverişiniz tamamlandıktan sonra en fazla iki iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim edilir. Kargo şirketinin yoğunluğuna göre 2 ila 10 iş günü arasında tarafınıza teslim edilir.

Evet. Üzerinde logomuz olan hediye kartına 100 karaktere kadar dilediğiniz notu yazabilirsiniz. Lütfen hediye notunuzun el yazısı ile yazılacağını unutmayınız.

Evet, sitemizde bir hesap oluşturmadan alışveriş yapabilirsiniz. Fakat kampanya, indirim ve promosyonları takip etmek için hesap oluşturmanızı öneririz

Evet. Üzerinde logomuz olan hediye kartına 100 karaktere kadar dilediğiniz notu yazabilirsiniz. Lütfen hediye notunuzun el yazısı ile yazılacağını unutmayınız.

Hijyenik koşullardan kaynaklı olarak mum, sabun, bath bomb ve ambalajı açılmış sıcak su torbaları gibi ürünlerin iadesini kabul etmemekteyiz. Sıcak su torbalarının ambalajları açılmadığı takdirde iade kabul etmekteyiz. Ayrıca porselen, tekstil ürünleri ve diğer ürünlerimizde de iade kabul etmekteyiz. Daha fazlası için iptal ve iade sözleşmesini inceleyebilirsiniz.

Ürünün size teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün süre ile ürününüzü iade edebilirsiniz. 14 gün sonrasında iade kabul edilmemektedir.