Hakkımızda

Adını antik Hawaii dilinden alan Kaila şık ve dekoratif olan anlamına gelmektedir. Markamızı temsil eden mor rengi logomuz ise pozitif enerji kaynağı olan ametist taşından ilham alınarak tasarlanmıştır. Ürünlerimiz evinizi pozitif enerji ile sarmalarken şık bir atmosfer oluşturacak.

Ev dekorasyonuna yeni bir soluk ve dinamik bir enerji katmayı amaçlayan Kaila Home Collection olarak koleksiyonlarımızda sizlere farklı, eğlenceli, şık ve dekoratif bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Evinize ufak dokunuşlar ile daha neşeli ve zarif bir hava katmayı amaçlarken ev dekorasyonuna yeni bir bakış açısı kazandırmayı planlıyoruz.

Sevdikleriniz ve ailenizle vakit geçirirken sizlere daha keyifli bir ortam sağlamak bizim için çok önemli. Evi, yuva yapan unsurun sevdikleriniz ve detaylar olduğunu anlıyoruz. Detaylara her zamankinden daha fazla önem veren Kaila Home Collection ürünlerini sizlerle tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

2020 yılının sonlarında büyük bir tutku ve heyecanla kurulan markamızı sizlerin de aynı heyecanla takip edeceğinizi umuyoruz. Keyifli sohbetlerin edildiği sofralarda, mis kokulu salonlarda, rahatlatıcı bir banyo keyfinde ve daha fazlasında sizlere eşlik etmek için sabırsızlıkla bekliyoruz…

 

 

KAILA NE DEMEK?

KAILA NE DEMEK?

Adını antik Hawaii dilinden alan Kaila şık ve dekoratif olan anlamına gelmektedir.
KAILA HOME COLLECTION

NEDEN KAILA?

Ücretsiz Teslimat

Aldığınız ürünün teslimatı bizden. Beğenin, kapınıza getirelim.

100% Memnuniyet Garantsi

Memnuniyet bizim için ilk öncelik. Bu konuda iddialıyız.

Kampanyalar

Belli dönemlerde indirimler yapıyoruz. Sizlere fırsat ürünler sunuyoruz.

0
+
ÜRÜN ÇEŞİDİ
0
+
KATEGORİ
0
SAAT
ONLINE SATIŞ
0
+
KAMPANYA
0
%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ